Cenník

Kozmetické ošetrenia

Ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Hĺbkové čistenie pleti

odlíčenie, peeling, čistenie pomocou ultrazvukového prístroja, sérum, maska, krém

19€

Ozonizácia pleti

4€

Napichovanie mílii

4€

Mikrodermabrázia

odlíčenie, ošetrenie prístrojom, záverečný krém

30€

Kozmetická masáž

odlíčenie, sérum, masáž, krém

12€

Relaxačné ošetrenie 

hydratačné, výživné (podľa typu pleti) - odlíčenie, peeling, masáž, sérum, maska, krém

21€

Kompletné ošetrenie pleti

hydratačné, výživné (podľa typu pleti) - odlíčenie, peeling, čistenie pomocou ultrazvukového prístroja, masáž, sérum, maska, krém

27€

Rádiofrekvenčné ošetrenie pleti

Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje.


30€

Formovanie obočia


3,5€

Farbenie obočia


3,5€

Farbenie rias


4€

Depilácia cukrovou pastou

horná pera alebo brada


4€

podpazušie


10€

brazílska depilácia

Dámska depilácia celej intímnej oblasti

33€

Exkluzívne kozmetické ošetrenia

Ošetrenia vykonávané exkluzívnou francúzkou kozmetikou Institut esthederm.

Ošetrenie Osmoclean

Ultra-jemné a pritom hĺbkové čistenie pleti, ktoré si dokonale užijete. Ošetrenie kombinuje viacero techník a produktov Institut Esthederm na odlíčenie a vyčistenie pleti, ako aj na hĺbkové vyčistenie pórov a jemné odstránenie povrchových nedokonalostí pleti.

25€

Ošetrenie intensive balance

Intenzívne ošetrenie pre obnovu rovnováhy pleti, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenia pre mierne aj akútne kožné dysfunkcie podľa potreby pleti (dehydratácia, citlivosť, mastná a znečistená pleť). Pleť ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salónu zároveň odídete oddýchnutá.

50€

Ošetrenie active repair

Ošetrenie určené pleti od prvých príznakov starnutia. Pár desiatok minút strávite v dokonalej relaxácii venovanej len vám a vašej pleti. Zo salóna odídete oddýchnutá, vaša pleť bude detoxikovaná a rozjasnená. Toto ošetrenie zároveň vyhladí mimické vrásky a naštartuje hĺbkové omladzovacie procesy vo vašej pleti, ktoré podporíte domácim ošetrením.

60€

Ošetrenie oxypeeling

Zabudnite na vrásky, pigmentové škvrny, mdlú a udusenú pleť spôsobenú smogom a fajčením. Toto ošetrenie odstráni z vašej pleti odumreté bunky, dodá jej kyslík, reštartuje ju a spevňuje. Vrásky a pigmentové škvrny sú minimalizované a póry sa zmenšujú.

40€

Objednajte si termín kozmetiky