Vyberte si z naších služieb

Ošetrenia Institut Esthederm

V Institut Esthederm veríme, že každá pleť má predpoklady na to, aby bola krásna. Preto naše produkty prevychovávajú pleť k tomu, aby aktivovala svoje vlastné vnútorné zdroje a fungovala normálne. V INSTITUT ESTHEDERM veríme, že každá pleť môže byť krásna, že každá pleť má dostatočný potenciál a vnútornú kapacitu, aby fungovala správne a starla v kráse a primerane veku.

Ošetrenia organickou kozmetikou Ilcsi

Filozofia pani Ilcsi je prirodzená a jednoduchá: príroda poskytuje riešenie na všetky problémy pleti. Profesionálne kozmetické prípravky zn. ILCSI sa vyrábajú vždy z čerstvých liečivých bilín, ovocia, zeleniny a liečivých vôd. Tak namiesto rôznych výťažkov, na pokožku pôsobia živé účinné látky. Široký výber kozmetických výrobkov ILCSI odporúčame klientom, ktorí uprednostňujú prírodné kozmetické prípravky bez nepríjemných vedľajších účinkov. Vážia si život, preto pri výskumných prácach pre naše kozmetické prípravky nepoužívajú výskumy na zvieratách, ani prídavné látky zvieracieho pôvodu.

Rádiofrekvencia-neinvazívny lifting tváre

Vašu pleť odlíčime, tonizujeme a na samotné ošetrenie použijeme špeciálnu hlavicu rádiofrekvenčného prístroja. Počas ošetrenia môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.

Scin scrubber - hĺbkové čistenie pleti

Na prečistenie pleti v našom salóne používame skin scruber-ultrazvukový peeling, ktorý vykonáva povrchový peeling bez poškodenia štruktúry pokožky. Pracuje na princípe veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií, ktoré sú generované s rýchlosťou 25 000 pulzov za sekundu. Je to veľmi efektívny a moderný spôsob jednoduchého ošetrenia s okamžite viditeľnými výsledkami. Po hĺbkovom čistení pleti si môžete dopriať ozonizáciu pleti. Prístroj sa používa pri ošetrení aknóznej a seborreickej pleti. Prístroj vytvára vysoké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Má antiseptické a dezinfekčné účinky.


Mikrodermabrázia pleti

Patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Mikrodermabrazia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

Lash lifting mihalníc

 je napnutie a vytočenie mihálnic pomocou silikónových podložiek týmto úkonom sa mihalnice jemne vytočia a oko sa krásne opticky zvýrazni a zväčší následne sa na ne aplikujú vyživujúce séra ktoré sú výborne na výživu, pružnosť a rast mihálnic, potom s aplikuje farba na riasy a na záver sa na mihalnice aplikuje keratín a vitamíny . Všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália, nezničia. Cela procedúra je bezbolestná a trvá cca 60-70 min.

Túto procedúru je možne absolvovať raz za 4 týždne.

Madeoterapia

je špeciálna masážna technika, ktorá napomáha odstraňovaniu celulitídy. Zahŕňa rad dynamických hmatov, ktoré sa vykonávajú pomocou rôznych drevených pomôcok. Pri tejto masáži, sa dané miesto prekrví a tým sa urýchli látková výmena. Dochádza taktiež k jemnej stimulácii lymfatického systému, čím sa uvoľnia nahromadené toxíny. Telo sa zbaví nerovností v podkoží a tým sa zmierni efekt škaredej pomarančovej pokožky zvanej celulitída. Slúži na zmiernenie celulitídy, stimuláciu lymfatického systému, detoxikáciu organizmu. Prvé výsledky sú viditeľné už po 5.-6. procedúrach, avšak je to veľmi individuálne a závisí to od stupňa celulitídy. Odporúčaná kúra maderoterapia je najmenej 10 sedení vo dvoch sériách. Čas jednej masáže sa pohybuje od 40-45 minút

Depilácia cukrovou pastou

 je jediná metóda depilácie, kedy sa chĺpky vyťahujú v smere rastu. Depilácia je takmer bezbolestná. Cukrová pasta Pandhy´s je 100 % prírodná, nie je testovaná na zvieratách, nemá vedľajšie účinky, nespôsobuje alergické reakcie. Je tak prírodná , že sa dá jesť. Na telo sa nenanáša horúca,ale v príjemnej telesnej teplote, preto je bezpečná aj pre dámy s kŕčovými žilami.Je rozpustná vodou,ľahko sa odstraňuje z pokožky. Odstraňuje iba chĺpky a odumreté kožné bunky. Živé nestrháva.Umožňuje viackrát ošetriť jednu plochu bez poškodenia pokožky. Neláme chĺpky. Chĺpok obalí, prenikne ku korienku a zjemní ho.Po depilácii sa dosiahne efekt detskej pokožky.